Stárneme

29. března 2016 v 21:31 | Slečna Postradatelná |  Nezařaditelné
3. narozeniny, lidi.

Vystřídala jsem hromadu blogů a pak jsem si založila tenhle s tím, že se věci změněj, že se v nějakejch směrech zlepším a že budu schopná napsat pro ostatní něco kvalitního, co vám něco přinese a co by mohlo moje čtenáře taky někam posunout. Neříkám, že se mi to za tenhle rok nepovedlo, ale je mi líto, že do těhle končin zavítám už jen tak dvakrát do měsíce.
Jako každej rok sem hodím pár hezkejch slov a článků, které si získaly vaše ohlasy (ať už pozitivní či negativní, dneska je zázrak, že z vás lidí ještě nějakej názor vyždímám) a společně se prokoušeme dalším rokem.

*
Za ten rok ze ze mě stal dost open-minded člověk, kokám na věci z různejch úhlů a je to tak snadnější, snažit se lidem porozumět. Taky si do tý tmavý díry namísto duše pusťte trochu jara a myslete na hezký věci.

Drahý blogere začátečníku

To mě zase hnalo moje diktátorský střevo, ale článek měl sakra ohlas, jsem ráda, že jsou lidé schopní i konstruktivních názorů.

Rok plnej samejch poučnejch, sprostejch článků. I regret nothing.

*

Naučte se psát

Článek s největším počtem ohlasů tady u mě. Zase diktátorskej, ale někam vás to posune a stejně tak posunul někam mě.

*

Jak si zajistit vysokou návštěvnost

Sice nemám žádnou fame a tak, ale myslím, že vím, jak to funguje. Jenom už tím blogem nežiju natolik, abych byla schopná párkrát do týdne napsat něco kvalitního.

*

238

Tohle dokončím, fakt.

*

Bez duše

Povídka, ve který hodlám ještě nějakej čas pokračovat, a mám takový pocit, že za tento rok k ní vyšly jen jedna nebo dvě kapitoly, takže z toho lze vyčíst, že si buď dávám sakra záležet, nebo se každej den dokopu maximálně tak k jedné větě. Na obojím je trocha pravdy.
*

Pokusy s Wácou #6 - Magnus Bane

Jedinej fan art za tenhle rok, co se fakt povedl.

*

Tenhle rok byl bídnej, co se týče mé aktivity, a rok č. 4 bude pravděpodobně stejně tak mizernej. Zároveň to byl rok, kdy jsem si začala sama dělat ilustrace ke článkům, takže aspoň tak se někam sunu.
Nakonec vás poprosím o sledování na wattpadu, kde jsou všechny moje fanfikce a hlavní povídky, vše zeditované a na jednom místě. Je to snadnější a je v tom pořádek.
No a jelikož jsem fakt závislá na všech sociálních sítích, bude nice, když se mrknete i na tato místa.
Díky za tenhle rok všem mým čtenářům, SB a prostě všem lidem, co občas souhlasí s nějakým názorem tady a zvládnou ocenit snahu.

Amen, sestry, bratři a vy mezi.
Mám vás ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lulu Lulu | Web | 8. května 2016 v 11:16 | Reagovat

Pekne neskoro, ale predsa želám blogu všetko najlepšie. :) Možno už články nevydávaš tak často, ale som rada, že si to nezavesila na klinec a stále v blogovaní pokračuješ. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama