Děje se a dít se bude

23. ledna 2016 v 23:30 | Slečna Postradatelná |  Me and another...
docela hnus ta apokalypsa za oknem.


Taky je vám vždycky tak líto, když obíháte starý blogy, na který jste byli zvyklí chodit a zjišťujete, že se tam třeba dva roky nic nedělo? Žádný nový článek, nic. Pokaždý mi to připadá jako včera, co jsem na těch blozích naposledy komentovala nejnovější články a jak jsme tímto způsobem byli všichni v kontaktu a pak začal jeden po druhým odpadávat. Je to jako včera, jen mi to je mnohem víc líto.
Potřebuju teplo a světlo. No a taky potřebuju peníze, ale většinu času trávím cestováním do školy, školou, a o víkendech hraním. Asi si nechci udělat čas, jelikož nemohu říct, že ho nemám, jen ho jinak využívám. Ztrácím kontak s lidma kolem a nestačí mi vidět se jen s lidma ze školy. Léto mi všechny ty cool věci, co mi chyběj, zase umožní.
A na kytaru se už nepráší, protože si ji vzala sestra. Takže mám alespoň o starost méně.
Jo a začali vycházet Shadowhunters a je to teda sračka, hlavně kvůli tomu, jaká je Clary a tak. Jinak herce pro Aleka a Magnuse prostě nemohli vybrat lepší, tak to budu sledovat alespoň kvůli nim a Sizzy. Taky začala vycházet zase Stovka, Supernatural, Teen Wolf a skončila další série ahs. Je to docela pecka všechno.
A ten čas strašně rychle utíká a za minulý rok jsem absolutně nic nedokázala a pořádně snad ani nepodnikla. Doma jsem jak v kleci, už jen čekám až mě naši obětujou Satanovi a pokuí se vyvolat Hitlera.
Twitter si mimochodem nezákládejte, protože je návykovej.
Stále jsem profesionální křen, očividně odborník na vztahy, psychoterapeut a tak. Prostě všechno, co lidi zrovna potřebujou, protože jakmile se začnou mít líp, odejdou a stejně se nepoučej.
Brzy očekávejte těžce moralistický čláek o tom, jak všichni dělaj všechno špatně a já se snažím všechno záplatovat a tak. Děje se spousta věcí a přitom, když se na to podívám z pohledu celého roku, nějak se ty věci ztratěj.
Jo a vynechávám občas jak moron písmenka, tak za to sorry.
Snad se máte hezky a nezmizíte mi. Občas vyjděte na světlo, sleepujte dostatečně dlouho a koukejte i na ty hezý věci v životě. Tepla se blížej, tak vyčkejte.
Sorry za neaktivitu a mějte se krásně a nebudu vám říkat, že se ta aktivita změní, protože to asi těžko s mým přístupem k čemukoliv. Lol. Přežívejte a na závěr tu máte pecka cover od mýho favorita v končinách yt.
pa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 24. ledna 2016 v 1:19 | Reagovat

Super cover ještě lepšího songu.

2 Lulu Lulu | Web | 24. ledna 2016 v 12:32 | Reagovat

Ja si občas hovorím, keď ma prepadne nostalgická chvíľka, že ako sa asi darí tým ľuďom z mojich obľúbených blogov, ktoré sú už dlho neaktívne. A či si občas spomenú na svoj blog a na ľudí, ktorých tam spoznali a či im blogovanie chýba.
S tvojím názorom na Shadowhunters súhlasím. Už keď začali vychádzať trailery a všakovaké fotky, tak som si hovorila, že to nedopadne dobre, ale stále som v sebe živila takú tú nádej, že to nakoniec bude dobré. Nebolo. Tiež to budem ešte pozerať, ale len preto, že je to moja obľúbená séria a kvôli tým pár scénam, ktoré stoja za to. Aj tak si nemyslím, že seriál vôbec dostane druhú sériu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama