Pohádkové žití

13. prosince 2014 v 14:57 | Slečna Postradatelná |  Nezařaditelné
Jak si představuji svou budoucnost?


Všichni máme nějakou určitou představu o své budoucnosti, čím chceme být, kdo chceme být, kam chceme jít. Asi před rokem a půl jsem sem psala něco podobného. Čím se chci stát. Astronaut, vědec, pilot, spisovatel. To už pomalu mizí, i když práce pilota a spisovatele mě stále neskutečně láká. Dámy a pánové, já budu fotograf.
Roku 2019 dostuduji na střední škole a pokusím se uplatnit v reklamě. Pokud to nevýjde, budu fotit děti (za ně jsou těžký prachy). Až si vydělám dost peněz, odjedu na pár let na Argentinu do hor, kde si koupím chatu v lesích a vedle ní si postavím temnou komoru. Budu vstávat brzy ráno, kdy se les bude stále halit do šálu mlhy a já napalená jako eskymák vyrazím do hor fotit. Uvnitř chaty na mě bude čekat plná lednice a krb. Bože to je tak dokonalá představa.
Pokud se zaseknu ve svém plánu přesně v bodu dvě 'Argentina', pojedu do itálie. Strávím tam nanejvýš rok a budu rybařit. Proč ne? Rybaření je bezva. Budu si užívat moře a dělat podmořské snímky (Dobře, určitě se zaseknu u bodu 'moře', protože moře nenávidím). Dobře, vykašlu se na část s mořem a budu se většinu času opalovat.
Pokud se zaseknu u bodu 'Itálie' odjedu do Wabashy, nebo prostě někam do Minnesoty, kde budu fotit ta děsívá historická místa a chodit do přírody. Jop. Pokud se zaseknu u odjezdu kamkoli, zestárnu a umřu v České Republice bez dětí a rodiny. Budu chovat pár koček a otravovat sousedy, aby můj život byl alespoň trochu zábavný. Až si budu myslet, že přišel můj čas, udělám něco trestného a pak se pozdravím s kulkou. Nebude to moc pohádkový život a tak reinkarnuji do stromu na v Argentinských lesích poblíž hor.
Pokud se seknu u bodu 'Střední škola', začnu se aktivně účastnit dramaťáku a stanu se herečkou. Odjedu do ameriky, kde budu obsazována v malých cameo. Ne, to opravdu nemyslím vážně.
Jaká bude vaše budoucnost?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | E-mail | Web | 13. prosince 2014 v 15:51 | Reagovat

Já ještě vůbec, ale vůbec (ale vůbec!) netuším, jaká bude moje budoucnost. Je dobrý, že to máš takhle pěkně promyšlené. Nejlepší je "pokud se zaseknu u bodu.." :D Nejdřív jsem přemýšlela nad konzervatoří, ale pak jsem to prostě zasekla na gymplu a teď vůbec (ale vůbec!) nevím. Možná se jednou dostanu na DAMU...ale děti mít chci..i když ono asi nebude s kým...

2 fakynn fakynn | Web | 14. prosince 2014 v 12:47 | Reagovat

Spáříme kočky? Protože já se svým štěstím prostě vím, že zůstanu jako ta divná samotářská babka od vedle se 20 kočkama.
Jinak bych si přála, abych mohla jezdit po světě, psát co vidím, cítím, psát do mě napadne, aby mi to někde vydávali a pokud to ztroskotá, tak doufám, že se dostanu na vysokou a budu dělat psychologa pro děti a mláděž. A pokud to ztroskotá u tý vysoký, tak budu ráda, že budu moct dělat někde pokladní a jakžtakž se uživím. Oukej.

3 Lulu Lulu | Web | 5. ledna 2015 v 12:59 | Reagovat

Perfektne si mi týmto vylepšila deň. :D Je ale fajn to mať takto premyslené, ja odkedy som sa zriekla myšlienky byť veterinárkou - moje detské ja si totiž neuvedomilo, že pri mojej tendencii omdlievať pri pohľade na akékoľvek zranenie (niekedy ani nie zranenie, prišlo mi zle aj keď dávali môjmu psovi iba infúziu) to nie je najlepší nápad :D - premýšľam nad tým študovať psychológiu, potom je tu jedna veľká čierna diera a ďalej sa až vidím, ako tiež skončím žiť sama s mačkami a/alebo psami. :D

4 Executor Executor | E-mail | Web | 11. prosince 2015 v 20:48 | Reagovat

Ten macko Pú musí byť so svojím životom spokojný, keď si stále chodí dole bez...

Či už budem robiť niečo čo ma baví, alebo menej, či budem spokojný alebo nie, sám seba vidím v rodnej krajine.

[3]: Dobre, že si sa nerozhodla byť úpirkou. :D Ale psychológia znie ako celkom dobrý nápad a čierna diera len čaká, kým ju vyplníš svojou dušou, niet sa čoho báť. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama