Jen tak mimochodem

26. srpna 2014 v 18:26 | Slečna Postradatelná |  Me and another...
Pepper! Pepper Pepper bo Bepper Banana fanna fo Fepper....


Zdravím, sakra poslední dobou tyto kratičké výkecy píšu často. Dnes toho na srdci moc nemám, nebojte.
Dnes jsem vstávala na své poměry celkem brzy a hned se vydala na sraz s Row, abych jí konečně mohla předat dárek k narozeninám a pokecat o tom, jak si užila prázdniny. Stihly jsme se nasnídat a dokonce i naobědvat, takže si snad dokážete představit, jak plná jsem se vrátila domů. Ještě předtím však nastala komplikace a to autobus. Metro popohnat nemohu a tak jsem přiběhla na zastávku, zrovna když 367 odjížděla. Čekala jsem tam tedy v té zimě hodinu do příjezdu dalšího, ale mezitím se přede mnou začala tvořit řada. Říkala jsem si, že se pak postavím na místo, kde bych měla stát jako první, protože jsem si ho plně zasloužila, ale ty babky se hrnuly pořád přede mě, jako by je mělo zabít, že mě pustí před sebe. Vlastně celá ta řada předběhla mě.
Při čekání i jízdě autobusem jsem dopsala kapču OZ3, teď ještě vymyslet epilog. Znáte to - Víte přesně, co má váš epilog obsahovat, ale nejste si jisti, jak to napsat, aby to později v příběhu dávalo smysl. Každopádně do začátku školy se to tu objeví, jak epilog, tak první kapi.
Dále chci poděkovat blogerce Miti za nominaci do LBA tagu, ale jak je známo, nominace již nějakou dobu nevyplňuji, takže pokud máte zájem, klikněte ZDE a přečtěte si první a pslední LBA tag na mém blogu.
Nakonec, pokud někdo čtete povídku 'Amnézie' od blogerky Harry Spike, tak si na svůj blog můžete hodit team Ryana a Nata ♥ (Já si Jensena prostě nemohla odpustit xD).

***

Případně budu ráda, když podpoříte můj blog likem na Facebooku, nebo třeba sledováním na Tumblru :)

Dále mě potěší, když se podíváte na můj druhý blog, kde zveřejňuji, jak své, tak vaše fanfikce :) (Můžete je zasílat na slecna-postradatelna@seznam.cz, stejně jako žádosti o spřátelení, nebo na ilunga@seznam.cz).

↑ Podpořte můj druhý blog ↑
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Harry Spike Harry Spike | Web | 26. srpna 2014 v 18:54 | Reagovat

To máš náročný cestování, čekat hodinu... No, to je docela síla. Ale to, že je zima jsem ještě ani nezaregistrovala, protože jsem dneska vůbec nevylezla ven z baráku :D
Jinak, tyjo, ty sis s tím týmem nedělala srandu... Wow, prostě nemám slov, tyjo, jsem z toho úplně mimo a měla jsem záchvat poskakování po chodbě a mávání rukama... Je to pro mě prostě nevýslovná pocta :D Mockrát děkuju!
Btw, včera jsem začala poslouchat Welcome to Night Vale a je to vážně skvělý :D Sice se mi občas stane, že kousku nerozumím, moje anglické schopnosti nejsou dokonalé, ale jinak je to prostě skvělý! :D

2 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 20:55 | Reagovat

[1]: Pro mě je pocta, že je to pro tebe pocta :D a ohledně WTNV - Taky nerozumím všemu, ale díl 'Story about you' mě mile překvapil svou jednoduchostí x33 Nejlepší ty Cecilovy poznámky o Carlosově dokonalejch vlasech x33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama