Rok ve skrytu pseudonymu

10. června 2014 v 16:26 | Slečna Postradatelná |  Nezařaditelné
Slečna Postradatelná není jen hloupý jméno.

Jsem největší extrovert, o kterém právě čtete. Miluju lidi. Fascinuje mě lidské tělo (prosím, nepřestávejte číst, nejsem žádnej úchyl).
Mé pravé jméno je Šárka a na Blog.cz vystupuji pod přezdívkou Slečna Postradatelná a ještě dlouho to tak bude. Můj pseudonym vznikl před dvěma roky, kdy jsem se přidala k blogové komunitě. Když to jméno vzniklo, tak sem byla zadepkovanej puberťák, tak mě omluvte, ale nelze změnit název blogu. Sakra.
Jsem úplný protiklad introverta. Mohu říci, že mám spousty věrných přátel a doufám, že oni to vidí stejně ze svého pohledu. Kdykoli se přemluvím k tomu, abych vylezla ze své temné nory, nedokáži zůstat potichu ani pět sekund - Prakticky pořád mluvím (Možná proto mám tak křivou pusu). Každý je rád s přáteli, ale není nad osamělou vycházku ven mezi stromy. Něco nafotit, něco napsat, vymyslet něco nového a seznámit s tím Vás. Na první místo přede vším stavím psaní. Je to něco, co člověka naplňuje nevysvětlitelně hřejivým pocitem a činí mu život krásnějším. Focení se do mě zahryzlo před dvěmi roky, ale byl to takový koníček pro koníček - Máte zrcadlovku, tak proč by měla ležet někde v temných zákoutích zaprášených polic?
Jsem fotograf spisovatel příležitostní umělec animátor. To mi nevezmete.
Poslouchám výhradně indie/rock a punk/rock. Nesnesu čistě popový hnusy. Gotye, FOB a P!ATD se mě drží už louhé tři roky a nikdy je nepřestanu milovat. Eargasm.

Co na týhle skládce názorů najdeš?
Když mám dobrej den, tak obvykle přibyde kapitola k některé z mých teplých povídek. Z 65% tu jsou mé názory na prohnilou společnost a názory na názory druhých (hueh). 20% sem přidávám svou digitální tvorbu, malby, kresby, příležitostně i výtvory. Občas se pokusím i o nějakej deep článek, kterej by mě hodil na hlavní stránku blogu, aby všichni zjistili, že ten směšnej název blogu o ničem nevypovídá.

Aby sem občas přibyl článek obsáhlejší, povím Vám nějaké ty zajímavosti o SP..
.. Je obrovitý fanda Marvelu (a taky Marvu, což dává celkem smysl). Je sběratel kino-programů, účtenek a drobných cetek (především mincí!). Zbožňuje posilování (okay, tohle už není tak aktuální jako vloni), četbu, sledování filmů a jejími nejčastěji, jak čtenými, tak sledovanými žánry jsou fantasy a sci-fi. V kině je jako doma stejně jako v knihkupectví a v obojím se objeví minimálně jednou do týdne (poslední měsíce to trochu vázne). Miluje čokoládové konce v kornoutech od zmrzliny. Miluje koblihy (vraždila by pro ně).

A teď vás několika fakty nejspíše vyvedu z iluze inteligentní SP..
.. Absolutně nesnáší, když se změní tvar jejího polštáře. Když jde spát, musí mít vše vytažené ze zásuvek a absolutní tmu. Bojí se moří a nesnáší lyžování. Má hrůzu z veškerého hmyzu kromě motýlů. Podle ní je společné sledování filmu narušování soukromí, ale nejlepší kamarádka a nerdi v kině jí nevadí. Nesnáší, když při pozorování filmu někdo komentuje i když dělá to samé. Jak to přeci je? Nejvíce nenávidíme ty, kterým jsme podobní (doufám, že to předemnou ještě nikdo neřekl, nechám si to patentovat). Přijde jí zvrácené, když blogeři komentují články, aniž by si je přečetli (proto prosím komentující, aby pod tento článek na konec svého komentáře napsali tři smajlíky, pokud budou mít chuť komentovat). Opravdu silně věří v Karmu. Na Facebooku se vyskytuje jen párkrát za čas, jelikož jí strašně vytáčejí statusy druhých. V přítomnosti neznalých ráda užívá atypických výrazů, aby v jejich očích vypadala moudře. Absolutně miluje brokolici - Mohla by se jí živit celý život. Všechny úspory vždy utratí za komiksy, knihy a kino (a jídlo). Přeje si setkat se se Stanem Leem (četla jsem se 'Satanem' xD), jelikož miluje jeho díla a show Hledá se superhrdina (#nerdlife). Sleduje hordu seriálů, ale mezi ty nejoblíbenější patří Supernatural, Torchwood, In the Flesh a Daredevil. Nedávno nalezla zalíbení v Anime. Je úchylný queer yaoi mág, co nesnáší práci s tempery. Nesnáší zimu a ráda poslouchá kapky deště. Je platonicky zamilovaná do Gotyeho a Jensena Acklese (a Jennifer Lawrence lol).


Tak a to jsem já, Slečna Postradatelná.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 10. června 2014 v 20:08 | Reagovat

Bože, tolik bych ti k tomuhle chtěla napsat, ale už jsem to všechno zapomněla :-D
Ale pamatuju si na úžasně poutavý článeček :333 Já teda brokolici moc nemusím a úspory většinou spořím do té doby, než se naskytne pěkná příležitost je utratit :33 A taky nesnáším měnění tvaru svého polštáře!! Strašně mě to se*e! :D :D :D A taky ráda používám odborné výrazy... i když u nás si potom spíš myslí, že jsem blbec než intelligent person :D
Kolik jsou tři? :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-P  :-P  :-P  :-)  :-)  :-D

2 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 10. června 2014 v 20:09 | Reagovat

Mmt, eňoňuňo fotečka!!!!!!!!!!!! :333333333333333333333333333333333333333333333333333 :D
Asi jsem se zamilovala! :'3 :D
(Ne, jen si dělám srandu ;)

3 Anna Elizabeth Potter Anna Elizabeth Potter | E-mail | Web | 11. června 2014 v 21:06 | Reagovat

A tohle dámy a pánové je jedna z nejlepších blogerek co znám a jedna z nejlepších kamarádek! (i když jsem se ještě neviděly, ale pánujem to viď?) :D :) :*

4 Nila Nila | Web | 12. června 2014 v 16:00 | Reagovat

Páni! Aspoň jsme se o tobě dozvěděli hodně věcí ;-) na fotce ti to sluší! nesnášíš moře? :D :O to nechápu..já je miluju,ale nikdy jsem tam nebyla (jo,radši se neptej,jsem střelená :D )
Pěkný článek ;-) nesnášíš hmyz? to asi každej :D :-)  ;-)

5 Janča Janča | E-mail | 5. srpna 2014 v 11:43 | Reagovat

Tý jo,jak můžeš nesnášet moře a milovat brokolici? :D Tohle mám teda úplně naopak. :D Ale s polštářem a hmyzem plně souhlasím a úspory taky občas ráda utratím za nějakou pěknou knížku. :-)  8-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama